News

Wiadomości dotyczące dostępnych usług oraz ogłoszenia o funkcjonowaniu Biblioteki znajdują się poniżej. Aktualności nie są jedynym kanałem, z którego można czerpać przydatne informacje. Zachęcamy do poszerzenia wiedzy o innych technologiach, które wykorzystujemy w naszej przestrzeni wirtualnej. Warto też subskrybować prowadzone przez nas media społecznościowe oraz zapisać się do bibliotecznego newslettera.

W lipcu, sierpniu i wrześniu Biblioteka jest dostępna w ograniczonym zakresie.
15 lipca w godzinach 15:00-17:00 Biblioteka będzie nieczynna.

Platforma EBSCO wzbogaciła się o nową bazę

1 lipca w godzinach 13:00-17:00 Biblioteka będzie nieczynna.
Utrudnienia w korzystaniu z Czytelni Głównej w okresie letnim.
Piszesz pracę zaliczeniową lub dyplomową a nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy na szkolenie on-line.
W dniach 3-4 czerwca 2021 r. Biblioteka będzie nieczynna.