News

Wiadomości dotyczące dostępnych usług oraz ogłoszenia o funkcjonowaniu Biblioteki znajdują się poniżej. Aktualności nie są jedynym kanałem, z którego można czerpać przydatne informacje. Zachęcamy do poszerzenia wiedzy o innych technologiach, które wykorzystujemy w naszej przestrzeni wirtualnej. Warto też subskrybować prowadzone przez nas media społecznościowe oraz zapisać się do bibliotecznego newslettera.

Powracamy do świadczenia usług na miejscu. Poszerzamy (ograniczone) funkcjonowanie.
Od 1 listopada br. wracamy do naliczania kar za niezwrócenie książek w terminie.

Z uwagi na trwającą pandemię zmieniliśmy ograniczenie liczby jednocześnie wypożyczonych książek -

W październiku br. Biblioteka pozostaje dostępna w stałych godzinach otwarcia.
Mamy nadzieję na otwarcie przed 15 października br.
Świadczymy tylko usługi zdalne, pomieszczenia i usługi na miejscu są niedostępne.
Nowy termin zwrotu to 30 października 2020 r.
Wypożyczalnia nieczynna do środy włącznie.
W najbliższy czwartek dzień wewnętrzny w Bibliotece.