News

Wiadomości dotyczące dostępnych usług oraz ogłoszenia o funkcjonowaniu Biblioteki znajdują się poniżej. Aktualności nie są jedynym kanałem, z którego można czerpać przydatne informacje. Zachęcamy do poszerzenia wiedzy o innych technologiach, które wykorzystujemy w naszej przestrzeni wirtualnej. Warto też subskrybować prowadzone przez nas media społecznościowe oraz zapisać się do bibliotecznego newslettera.

Katalog w systemie Koha już dostępny!
W środę Spotkanie Opłatkowe pracowników i studentów Akademii lgnatianum.
Nowy katalog będzie dostępny od czwartku, 14 listopada 2019 r.
Przez najbliższe dni zamówienia na książki można składać tylko na miejscu w Bibliotece. Uruchomienie nowego katalogu jest planowane w ciągu tygodnia.
Dotychczasowe kody PIN utraciły ważność. Nowe będą do pobrania od 4 listopada br.
Termin zwrotu został przesunięty na 30 listopada 2019 r.
We wtorek wybory przedstawicieli pracowników administracyjnych do Senatu i Rad Instytutów AIK.
Nie zapisujemy nowych użytkowników, nie przedłużamy kont, nowości są niedostępne. Szczegóły w ogłoszeniu.