Utrudnienia w korzystaniu z Biblioteki w październiku 2019 r.

zaktualizowany
2020-02-06

Opóźnia się oddanie do użytku nowego katalogu Biblioteki. W związku z tym w pierwszych tygodniach października br. wystąpią utrudnienia w korzystaniu z Biblioteki.

Dotychczasowi użytkownicy

Obsługa i wypożyczenia odbywają się bez zmian, z jednym wyjątkiem: w związku z planowanym zamknięciem dotychczasowego oprogramowania nie przedłużamy w nim istniejących kont na rozpoczynający się rok akademicki. W nowym systemie dane będą wymagały uzupełnienia i potwierdzenia w związku z planowanymi zmianami w regulaminach. Wprowadzone zostaną karty biblioteczne.

Zapisy - studenci I roku (nowi użytkownicy)

Do czasu uruchomienia nowego systemu wstrzymaliśmy rejestrację nowych użytkowników. W praktyce oznacza to możliwość korzystania ze zbiorów w ograniczonym zakresie - dla niezarejestrowanych użytkowników dostępny jest tylko księgozbiór Czytelni głównej: do pracy na miejscu, zamówień ksero i samodzielnego skanowania. Nie ma natomiast możliwości zamawiania książek i czasopism - czy to do pracy na miejscu, czy do wypożyczenia.

Nowości i dotychczasowa wypożyczalnia

Nadal niedostępne pozostają nowości z ostatnich kilku lat oraz zbiór podręczników znajdujący się w dotychczasowej wypożyczalni.

 

Przepraszamy za utrudnienia. Mamy nadzieję, że nie potrwają dłużej niż 2-3 tygodnie.